2 tickets voor Picasso & Chagall in Brugge Vakantieveiling ticket

5 juli 2015 | Auteur: | Posted in Kortingscodes & aanbiedingen

Weekendje Brugge gepland? Het prachtige Oud Sint- Janshospitaal is op zich al een bezoek waard, maar voor de kunstliefhebber nu een must. Een mooie verzameling met werken van Picasso en Chagall geeft je inkijk in de wereld van deze grote namen uit de 20e eeuw.. Bied bij Vakantieveiling vanaf €1

The post 2 tickets voor Picasso & Chagall in Brugge Vakantieveiling ticket appeared first on Kortingsbonnen en kortingscodes.

Auteur:

This author has published 11851 articles so far. More info about the author is coming soon.

Geef een reactie